Ви додали:

Ця категорія залишається найпопулярнішою серед інших серій машинок Wader.  У ній оптимально поєднуються і висока функціональність машинок, і їх розмір, і відмінна якість, і, що важливо, бюджетна вартість.

У серії Middle Truck Wader ви можете вибрати:

Розмір машинок становить від 42 до 49 см. Кожна має рухомі частини, що і є «родзинкою» моделей: висувна драбина в автокрані та пожежній машині, системи завантаження вмісту бака в кузов сміттєвозу, підйомний регульований кузов самоскида та інші можливості управляти цікавими машинами дуже привабливі  для дітей і надовго займають їх в грі.

Творці продумали зручність для малюків оперування машинками - всі засувки та ручки мають форму і розмір, зручні для дитячих рук.

Новинки Wader - машинки тій же функціональності, але в новому забарвленні або з новою формою кабіни: різноманітність моделей дозволяє вибрати найкращу для подарунка малюку.

Будь-які питання щодо іграшок, представлених в нашому магазині Wader, ви можете задати менеджерам за телефонами, вказаними на сайті.  У будь-якому випадку після залишеного на сайті замовлення вони зателефонують вам в найкоротший час для уточнення замовлення.