Ви додали:

Інтернет-магазин Wader - структурний підрозділ інтернет-магазину Ігротека.  Ми є партнерами та офіційним дилером компанії ТМ Тигрес - єдиною в Україні, яка має право офіційного імпорту продукції ТМ Wader.

Іграшки Wader широко популярні в європейських країнах і в тому числі в Україні.  Їх висока привабливість в поєднанні з відмінною якістю завоювали серця багатьох дітей і їх батьків.  Бренд Wader - гарантія довговічності, безпеки та особливої «цікавинки» будь-яких іграшок для дітей від року до 12 років.

Українська фірма Тигрес - єдина в Україні, яка виробляє продукцію за ліцензією Wader.  Завдяки їй українські діти можуть бути забезпечені якісними іграшками Wader за дешевшою ціною.  Пластмаса, з яких виготовляє продукції ТМ Тигрес, імпортується з Європи та ідентична тій, яка використовується в оригінальної продукції ТМ Wader.

Українські покупці встигли оцінити якість іграшок ТМ Тигрес.  Іграшки цієї фірми - одні з найпопулярніших, найбільш купованих на території України та за кордоном.  Товари ТМ Тигрес - це якість Wader за доступною ціною.

Вибирайте будь-які іграшки Wader і Тигрес, радуйте ваших дітей цікавими, безпечними та довговічними моделями та оцініть самі їх високі якості.