Ви додали:

Іграшки для ігор в піску і воді - невід'ємні атрибути дитячих ігор.  Без совочків і пасочок, відерець і граблів, лійок і пісочних млинів не обійтися в пісочниці або на пляжі влітку.

Якість іграшок Wader і Тигрес в поєднанні із зовнішньою привабливістю та адекватною ціною - основа їх високої популярності у покупців.  Пісочні набори різноманітні за складом, можна підібрати великий або маленький, на будь-який смак і гаманець.  Протягом декількох років гри з піском займають малюків, і їм потрібні відповідні іграшки.

Навіть в холодну пору року можна організувати в будинку гру з піском.  Для цього підійде пісок кінетичний, аналогічний якостям піску звичайного - його можна копати, будувати з нього фігурки, робити пасочки та замки, - але при цьому не розсипається і не доставляє проблем в прибиранні.  Досить застелити ігрове місце клейонкою або насипати пісок у невеликий ігровий надувний басейн.

Якщо ви ще не знайомі з іграшками польської фірми Wader і з українською фірмою Тигрес, придбайте недорогі іграшки для піску і води та оцініть їх відмінну якість і привабливість.

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які питання щодо представлених в нашому інтернет-магазині іграшок, допоможуть оформити замовлення і швидко відправлять товар.