Ви додали:

Ігрові будиночки Wader - оригінальні ігрові набори, що має попит.  Навіть дорослих захоплюють опрацьовані в деталях, зручні для дитячої гри двоповерхові будинки, наповнені цікавими ігровими елементами.

Будиночки збираються, як конструктор.  Вони дуже міцні, зверху на даху є відкидна ручка, за допомогою якої їх можна переносити на інше місце.

У будиночку для ляльок до входу з фасаду йде висока драбина, є гарні вікна, декор будинку.  Зі зворотного боку стіни немає, і можна грати лялечками близько 7 см заввишки, організую їхнє життя в будинку.  Кожна з кімнат - спальня, їдальня, ванна та інші - заповнена відповідними меблями: є диван, стіл, крісла, ліжко і т. п.

Є веранда, що виходить у внутрішній дворик, дерева, паркан.

Будиночок фермера містить рухомі елементи - лебідку, якій можна підіймати вантажі, підйомник для людей і тварин.  Є фігурки фермера, тварин, трактор з візком, огорожа, дерева.

Всі іграшки Вадер виготовлені з безпечного харчового пластику.  По суті, висока якість продукції Вадер давно відомо і цим приваблює безліч покупців.  Іграшки Вадер часто переходять іншим поколіннями дітей, продовжуючи виглядати, як нові.

Ігрові набори-будиночки дозволяють організувати цікаві рольові ігри, не тільки такі, які розважають, а й розвивають малюка.  Вони орієнтовані на дітей старше трьох років.